FC Barcelona znalazła konkurenta dla Roberta Lewandowskiego. To byłaby bomba transferowa

Robert Lewandowski może wkrótce dostać konkurenta do walki o skład w FC Barcelonie. Joan Laporta i spółka mają szykować bombę transferową. Celem Blaugrany ma być napastnik Manchesteru City. 
Vitor Roque, który został pośpiesznie ściągnięty do Barcelony w minionym sezonie, okazał się niewypałem. Obecnie Brazylijczyk otrzymał pozwolenie na opuszczenie klubu. Oznacza to, że Robert Lewandowski pozostaje bez nominalnego konkurenta do walki o skład.

Hit lata?

Taki obrót spraw nie podoba się zarządowi Barcelony, z Joanem Laportą na czele. Hiszpan miał od dłuższego czasu konsultować ze swoimi współpracownikami możliwości wzmocnienia rywalizacji w ataku. W końcu miało dojść do porozumienia i wyklarowania się konkretnego kandydata do transferu.

Wybór działaczy miał paść na Juliana Alvareza z Manchesteru City. Jak podaje Farrella Keelinga, Argentyńczyk ma być obecnie priorytetem transferowym na letnie okno. Problemem może się jednak okazać kwota, jaką trzeba za niego zapłacić. „Obywatele” mają oczekiwać za 24-latka 100 milionów euro.
Aby uzbierać na napastnika, Barcelona ma przeprowadzić gruntowne wietrzenie szatni. Z medialnych doniesień wynika, że Hansi Flick zamierza rozstać się z graczami, którzy w ostatnim czasie stanowili liderów drużyny. Mowa tu choćby o Ilkayu Gundoganie.

Dodaj komentarz