Fantastyczny mecz Lewandowskiego! Polak zdobył cztery bramki [WIDEO]

W niedzielnym meczu Bundesligi Bayern Monachium rzutem na taśmę pokonał Herthę Berlin 4:3. Wszystkie bramki dla Bawarczyków strzelił Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski w meczu przeciwko Herthcie Berlin udowodnił, że nie ma sobie równych. Polak strzelił 4 gole i do dogonienia Kramaricia, który jest liderem klasyfikacji strzeleckiej, brakuje mu jednej bramki.

Przy pierwszej bramce Lewandowski musiał oddać 2 strzały, aby pokonać bramkarza. Pierwsze uderzenie głową Schwolow obronił, lecz przy drugim już skapitulował.

Przy drugiej bramce Lewandowski w pięknym stylu ograł obrońcę i umieścił piłkę w dolnym rogu bramki.

W między czasie na boisku w 68. minucie zameldował się Krzysztof Piątek, który dwie minuty później asystował przy bramce Cunha.

W 85. minucie Lewandowski skorzystał ze zgrania Mullera i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

W 92. minucie spotkania Robert Lewandowski wykorzystał rzut karny i dał zwycięstwo Bayernowi Monachium tuż przed końcem spotkania.