Fani Lazio naskoczyli na gwiazdę zespołu przy jego żonie i 4-letnim synu. „Zostali zaatakowani werbalnie i fizycznie przed przedszkolem”

Na ulicach Rzymu doszło do niebezpiecznej sytuacji. W miniony piątek kibice Lazio zaatakowali piłkarza swojego ulubionego klubu, Ciro Immobile.

 

Immobile ofiarą ataku przez własnych kibiców

Lazio zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ligi włoskiej. Ekipa prowadzona do niedawna przez Sarriego zdobyła 40 punktów w 28 spotkaniach.

Bieżący sezon nie wygląda najlepiej pod względem liczb u gwiazdy zespołu, Ciro Immobile. Włoski napastnik zanotował sześć bramek i jedną asystę w 24 spotkaniach.

 

Kiepskie wyniki zespołu i przeciętna forma gwiazdy Lazio wywołały sporą frustrację wśród kibiców. W piątek w centrum Rzymu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kibice Lazio zaatakowali Ciro Immobile.

Podczas konfrontacji z fanami byli obecni również żona i syn piłkarza. Mężczyźni mieli obrażać kobietę. Prawnicy piłkarza Lazio szybko nagłośnili całą sprawę.

– Ciro Immobile, jego żona Jessica i czteroletni syn Mattia zostali zaatakowani werbalnie i fizycznie przez grupę osób przed przedszkolem ich syna. Wszystko to niestety następuje po nakręceniu spirali nienawiści przez część prasy i dziennikarzy za pośrednictwem swoich portali społecznościowych, w których podawane były fałszywe informacje – przekazali współpracownicy włoskiego napastnika, odnosząc się do plotek, jakoby 34-latek miał wpływ na zwolnienie Sarriego.

Źródło: La Gazzetta dello Sport, Meczyki.pl