Dziennikarz podsłuchał reakcję Bednarka na grę Depaya. „Zaraz mnie ch*j strzeli…”

Reprezentacja Polski przegrała w środę z Holandią w ostatniej kolejce Ligi Narodów. Polacy ostatecznie zajęli trzecie miejsce w swojej grupie. Dziennikarz TVP Sport podsłuchał jak podczas spotkania odzywali się zawodnicy uczestniczący we wspomnianym meczu.

Radosław Przybysz ze wspomnianej telewizji spędził pierwszą połowę za bramką Łukasza Fabiańskiego, a drugą za Timem Krulem. Podczas spotkania wychwycił kilka dialogów i tekstów, które wyszły z ust piłkarzy grających to spotkanie.

Według dziennikarza TVP Sport, Polacy mieli ogromny problem z upilnowaniem Memphisa Depaya. Kamil Glik często instruował młodszego kolegę z obrony, Jana Bednarka. Oprócz tego, stoperzy biało-czerwonych narzekali na delikatność Holendra. Depay padł ofiarą słownego ataku przez Jana Bednarka po swoich symulacjach. Obrońca Southampton miał krzyczeć do Holendra: „F*ck off, what the f*ck”.

W drugiej połowie Bednarek przeszedł jednak do polszczyzny i grę Depaya skomentował: „Zaraz mnie ch*j strzeli, przysięgam.”

Polacy utrzymali się w swojej grupie Ligi Narodów. Do półfinałów awansowali Włosi, a do dywizji B spadła reprezentacja Bośni i Hercegowiny. Holendrzy zajęli drugie miejsce.