Dyrektor sportowy ucina spekulacje. „Nie chcemy sprowadzać Milika lub Piątka”

Dyrektor sportowy Fiorentiny ucina spekulacje na temat potencjalnych transferów. Do klubu z Florencji nie trafi ani Krzysztof Piątek, ani Arkadiusz Milik.

Według włoskich mediów wyżej wymienieni Polacy byli przymierzani do Violi. Dyrektor sportowy klubu Daniele Prade zdementował te doniesienia w następujących słowach:

Milik i Piątek nie są piłkarzami, których chcemy sprowadzić. Są świetni, byliby przydatni, ale przeszkodziliby w rozwoju Dusana Vlahovicia. Postanowiliśmy, że to na nim będziemy się koncentrować – cytuje 53-latka Gianluca di Marzio.

Serbski napastnik do tej pory zdołał strzelić cztery bramki dla Fiorentiny. Ekipa z Florencji okupuje 14. miejsce w tabeli Serie A. W następnej kolejce Viola zagra z Bologną u siebie. Spotkanie odbędzie się 3 stycznia o 15:00.

Co z Piątkiem i Milikiem?

Według doniesień mediów Krzysztof Piątek ma trafić do Genui. Przypomnijmy, że Polak występował już w tej drużynie, z której dołączył później do Milanu. Co do Arkadiusza Milika wciąż pojawiają się nowe doniesienia. Byłego zawodnika Ajaxu łączono już m.in. z Juventusem, Altetico czy Marsylią. Na informacje związane z przyszłością napastnika Napoli pozostaje poczekać troszkę dłużej.