Duże zainteresowanie Maciejem Skorżą. Chce go klub z Arabii Saudyjskiej!

Maciej Skorża ugruntował swoją pozycję na rynku trenerskim w Azji. Po udanej przygodzie w Japonii jego usługami zainteresował się klub z Arabii Saudyjskiej.
Od lutego tego roku Maciej Skorża pozostaje bez pracy. Wcześniej był zatrudniony w Urawa Red Diamonds. Z tym klubem osiągnął niewątpliwy sukces, jakim było zwycięstwo w azjatyckiej Lidze Mistrzów.

Bezrobocie Macieja Skorży wkrótce może jednak dobiec końca. Dobra postawa w japońskim klubie zaowocowała zainteresowaniem polskim szkoleniowcem ze strony innych klubów z Azji. I to nie byle jakich, bo mowa m.in. o klubie z Saudi Pro League.

Jak informuje portal „Weszło”, zdaniem saudyjskich dziennikarzy Skorża znalazł się na liście życzeń Al Khaleej. Wkrótce z klubem ma pożegnać się portugalski trener Pedro Emanuel. Polski szkoleniowiec ma być w gronie kandydatów do objęcia tego stanowiska. Jak czytamy na „Weszło”, Skorża jest żywo zainteresowany tym kierunkiem.
Maciej Skorża pracował już wcześniej w Arabii Saudyjskiej. Było to jednak w czasie, kiedy liga ta nie była tak rozpupolaryzowana jak obecnie. W latach 2012-2013 Skorża prowadził Al Ettfifaq.


źródło: Weszło

Michał Budzich