Doświadczony zawodnik wróci do Juve? „Stara Dama kontaktowała się z Sampdorią”

Według doniesień włoskich mediów Juventus interesuje się Fabio Quagiarellą. Nie wiadomo jednak jakie jest stanowisko samego piłkarza w tej sprawie.

Będzie współpracował ze starym znajomym?

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Stara Dama z Andrea Pirlo na czele widzi u siebie doświadczonego napastnika. Decyzja należy do 37-latka z Sampdorii. Przypomnijmy, że Fabio Quagiarella miał swój epizod w Juventusie w latach 2011-2014. Obecny trener mistrzów Włoch bardzo dobrze zna tego tego zawodnika.

Juventus skontaktował się z Sampdorią, aby dowiedzieć się, czy ruch byłego reprezentanta Włoch byłby możliwy – pisze La Gazzetta dello Sport.

Decyzja należy do 37-latka

Kontrakt doświadczonego snajpera wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu. Jak informuje źródło, piłkarz miał rozmawiać z władzami klubu z Genui o przedłużeniu umowy.

Gracz musi zdecydować, czy chce odnowić kontrakt z Sampdorią, czy wykonać ruch z powrotem do Starej Damy – cytuje gazetę portal Football Italia.

Quagliarella strzelił siedem goli w 14 meczach Serie A w tym sezonie. W przeszłości rozegrał 102 mecze dla Juventusu, w których strzelił 30 bramek. Ze Starą Damą zdobywał trzy mistrzostwa Włoch.