Dobre informacje ws. Artura Jędrzejczyka. Wróci przed mundialem?

Artur Jędrzejczyk może wyrobić się z powrotem do zdrowia przed rozpoczęciem mistrzostw świata. Szczegóły o stanie 34-latka przekazał Paweł Gołaszewski na kanale „Meczyków”. 

„Jędza” doznał kontuzji w wygranym wysoko przez Legię meczu z Jagiellonią Białystok (5-2). Przekonujące zwycięstwo stoper okupił urazem kostki. Pod znakiem zapytania stanął jednocześnie jego wyjazd na mistrzostwa świata do Kataru.

Optymizm

Pierwsze diagnozy nie były zbyt pocieszające. Spekulowano, że Jędrzejczyk może pauzować nawet kilka tygodni. Legia Warszawa przedstawiła jednak jakiś czas temu pozytywne wyniki badań. Dobre informacje przekazuje także Paweł Gołaszewski z tygodnia „Piłka Nożna”.

– Jędrzejczyka zabraknie w spotkaniu z Lechią Gdańsk, ale na ten kolejny ze Śląskiem Wrocław (13.11.) ma znaleźć się w kadrze – powiedział dziennikarz w programie „Poznań vs Warszawa” na kanale „Meczyków”. 

– Myślę, że jest szansa, że wróci do treningów we wtorek lub środę w przyszłym tygodniu. W kontekście wyjazdu na mundial to nie ma czerwonego światła, a nawet jest pomarańczowo-zielone – dodał.

– Słychać, że Jędrzejczyk jest chyba w tej kadrze 26-osobowej i power rankingu Czesława – podsumował Gołaszewski.