Do FIFY 21 zawita nowa ikona!? Wcześniej był twarzą… PES’a

Gracze serii gier FIFA niedługo mogą zostać mile zaskoczeni! Jeśli zagraniczne doniesienia się potwierdzą, to już wkrótce do trybu Ultimate Team może dołączyć David Beckham.

W obecnej odsłonie gry od EA Sports mamy dostępnych 100 kart ikon. Do takich piłkarzy jak Pele, Maradona, Xavi, czy Thierry Henry wkrótce może dołączyć sam David Beckham!

Jeśli wierzyć zagranicznym przeciekom, to były piłkarz m.in. Realu Madryt oraz Manchesteru United ma zostać dodany do FUT 21 w przeciągu najbliższego miesiąca. Na początku grudnia graczy czeka duża aktualizacja związana z uruchomieniem gry na konsolach najnowszej generacji i być może wtedy Anglik pojawi się w grze.

Beckham nie mógł prędzej pojawić się w grze od EA, gdyż w 2017 roku podpisał on umowę z konkurencyjną firmą – Konami. Wygląda na to, że umowa dobiegła końca po tym, jak pojawiły się przecieki mówiące o tym, że pojawić się on w FIFIE 21. Przed kilkoma dniami youtuber NokoLoko opublikował film z twarzami znanych postaci (nie tylko ze świata futbolu), które pojawiły się w kodzie gry.

Kolejnym faktem wartym odnotowania jest to, że Beckham pojawił się w wyszukiwarce zawodników na PC. Jeśli by wierzyć poniższym zrzutom ekranu, najwyżej oceniona karta Anglika wyniesie 92 punkty oceny ogólnej.

Po reakcjach ludzi na twitterze widać, że oni nie mogą się już doczekać, by zagrać Anglikiem w grze! Nic dziwnego, gdyż Beckham był jedną z najbardziej ikonicznych postaci w światowym futbolu we wczesnych latach XXI wieku.

Michał Budzich