Dno i dwa metry mułu. Polskie El Clasico nie zachwyciło [REAKCJE]

Niedzielne spotkanie pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa zakończyło się bezbramkowym remisem. Mecz nie należał do najciekawszych, a Wojskowi nie potrafili trafić do siatki pogrążonego w kryzysie Kolejorza.

Kołysanka na niedzielny wieczór

Wszyscy spodziewaliśmy się świetnego meczu. Z jednej strony Legia Warszawa, która w tym roku przegrała tylko 2 spotkania i pewnym krokiem po kolejne Mistrzostwo Polski, a z drugiej Lech Poznań – zespół w kryzysie, jeszcze bez nowego trenera. Znając realia Ekstraklasy, powinno czekać nas ciekawe widowisko. Nic bardziej mylnego. Mecz był nudny i zakończył się bezbramkowym remisem.

Żuraw odleciał, kibice w szoku

6 kwietnia Lech Poznań poinformował o zwolnieniu Dariusza Żurawia. Jego miejsce zajął Maciej Skorża, jednak niedzielne spotkanie obejrzał jeszcze z trybun. Kolejorza poprowadził Janusz Góra, który wprowadził na boisko Kwekweskiri’ego. Gruzin dał trochę jakości na boisku.

Z sędzią nie pogadasz

Nominacja Bartosza Frankowskiego na to spotkanie wzbudziła w Warszawie niemałe poruszenie. Przecież to Legioniści prosili o nie wyznaczanie tego sędziego na mecze Wojskowych. Tymczasem Frankowski udźwignął ciężar, jaki spadł na jego barki. Niestety nie usłyszymy jego komentarzu odnośnie spotkania, ponieważ Zbigniew Przesmycki nie zgodził się na wywiad.

Zdjęcie: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Kacper Polaczyk