Dłuższa przerwa Arkadiusza Milika? Z Włoch napływają złe informacje

Arkadiusza Milika może czekać długa przerwa od gry. Choć dopiero w poniedziałek reprezentant Polski przejdzie dokładne badania medyczne, to „La Gazzetta dello Sport” rokuje najgorsze wiadomości.

Juventus w niedzielę niespodziewanie przegrał mecz AC Monzą (0-2). Arkadiusz Milik pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie, jednak spotkania nie dokończył. Z murawy zszedł jeszcze przed ostatnim gwizdkiem z wyraźnym grymasem bólu na twarzy.

Dłuższa przerwa?

Na pomeczowej konferencji Massimiliano Allegri poinformował, że Milik doznał kontuzji zginacza. Napastnik odczuwał ból i raczej nie zagra z Lazio.

– Milik ma problem ze zginaczem. Poczuł ból podczas strzału. Będzie pauzował przez jakiś czas. Nie zagra raczej z Lazio – mówił po meczu trener.

W poniedziałek reprezentant Polski miał przejść dokładne badania. Na ich wyniki trzeba jeszcze poczekać. Zły scenariusz przewiduje jednak również „La Gazzetta dello Sport”. Dziennikarze uważają, że 27-latek na murawę może nie wybiec nawet przez miesiąc.