De Laurentiis obwinia agenta Zielińskiego. „Jestem na niego zły”

Aurelio De Laurentiis wypowiedział się na temat zakończenia współpracy z Piotrem Zielińskim po zakończeniu bieżącego sezonu. Prezes SSC Napoli obwinił za to agenta piłkarza, Bartłomieja Bolka.

 

Zieliński odejdzie z Neapolu

SSC Napoli niedawno poinformowało niedawno o rozstaniu się z Piotrem Zielińskim po zakończeniu sezonu. Polak wielokrotnie dawał sygnały o chęci pozostania na Stadio Diego Armando Maradona. Rozmowy klubu z agentem nie zakończyły się jednak porozumieniem.

 

Piłkarze Ekstraklasy wskazali największego buraka w lidze. Zaskakująca odpowiedź Podolskiego [WIDEO]

Teraz wiele wskazuje na to, że po sezonie Piotr Zieliński dołączy do Interu jako wolny agent. Nad tym faktem ubolewa prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis. Według piłkarskiego działacza winę za odejście „Zielka” z Neapolu ponosi Bartłomiej Bolek.

 

– Jestem zły na jego agenta Bolka. Kiedy zaoferowałem mu dużo pieniędzy, a on nie chciał, żeby został, to bardzo się rozzłościłem. Jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w drużynie i kiedy Bolek musi cię sprzedać, bo musi zarabiać, to ja mam odmienne zdanie. Nie jestem absolutnie zły na piłkarza, ale na tych, którzy zechcieli go zabrać – powiedział szef mistrzów Włoch.

 

Od tego momentu Piotr Zieliński nie będzie pełnił głównej roli w Napoli. Klub odsunął go od Ligi Mistrzów. Polak nie znalazł się również w kadrze na mecz z Hellasem. Najprawdopodobniej nie zostanie jednak całkowicie odsunięty. Polak będzie pełnił rolę rezerwowego.

Źródło: Gianluca Di Marzio, transfery.info