Cristiano Ronaldo mógł trafić do Bundesligi. Portugalczyk został zaoferowany klubowi

Od jakiegoś czasu Cristiano Ronaldo pozostaje wolnym zawodnikiem. Co ciekawe, Portugalczyk miał możliwość dołączenia do Eintrachtu Frankfurt. Niemcy potwierdzili, że 37-latek został im zaoferowany kilka miesięcy temu. 

Ronaldo udzielił kilka tygodni temu mocnego wywiadu, w którym zaatakował Manchester United. Krótko po upublicznieniu rozmowy kontrakt Portugalczyka został rozwiązany. Na mistrzostwach świata w Katarze 37-latek występował już jako wolny zawodnik. Obecnie trwa poszukiwanie dla niego nowego pracodawcy.

Mógł grać w Bundeslidze

Teraz na jaw wyszło, że kilka miesięcy temu Ronaldo mógł trafić do Eintrachtu Frankfurt. Potwierdził to dyrektor generalny klubu, Axel Hellman w rozmowie z „DAZN”.

– Odnoszę wrażenie, że Ronaldo został zaoferowany każdej drużynie, która bierze udział w Lidze Mistrzów – dodał uszczypliwie Philip Holzer, przewodniczący zarządu Eintrachtu.

Ronaldo obecnie pozostaje bez zatrudnienia. Wielu klubów nie stać na opłacenie jego kosztownego kontraktu. Wszystko powoli zaczyna wskazywać na to, że Portugalczyk trafi do Al-Nassr. Kilka tygodni temu pojawiła się informacje o gotowej umowie dla 37-latka w Arabii Saudyjskiej.