Ciepłe przywitanie Szymona Marciniaka z Cristiano Ronaldo. „Hi, big man”

Przed meczem Portugalia-Francja doszło do krótkiego spotkania Cristiano Ronaldo z Szymonem Marciniakiem. Panowie przywitali się w miłej atmosferze.

Wczorajszego wieczoru Portugalia mierzyła się z Francją w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. Po niezbyt emocjonujących 90 minutach mieliśmy wynik 0:0 i doszło do dogrywki. W niej także nie padła żadna bramka. Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, w których górą byli Francuzi.

Swój udział we wspomnianym meczu mieli także Polacy. Tomasz Kwiatkowski był drugim asystentem przy systemie VAR. Z kolei Szymon Marciniak został wyznaczony do tego starcia jako sędzia techniczny. Głównymi arbitrami byli Anglicy z Michaelem Oliverem na czele.

Tuż przed rozpoczęciem tego pojedynku spotkali się ze sobą Szymon Marciniak oraz Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dostrzegł Polaka w tunelu prowadzącym na boisku. CR7 zaczepił polskiego sędziego, mówiąc do niego „Hi, big man”. Panowie wymienili jeszcze kilka słów odnośnie swojego samopoczucia.