Były piłkarz Chelsea skomentował podejście Hazarda do piłki nożnej. „Nie trenował dobrze, być może brakuje mu ambicji”

Filipe Luis udzielił wywiadu dla Daily Mail. Brazylijski obrońca z polskimi korzeniami ostro ocenił podejście Edena Hazarda do piłki nożnej. Zdaniem 35-latka belgijski piłkarz Realu Madryt nie ma ambicji.

Dwie strony Edena Hazarda

Lewy obrońca dzielił szatnię ze skrzydłowym w londyńskiej Chelsea. 35-latek komplementuje umiejętności Hazarda, jednak ma wątpliwości co do jego trybu życia.

– Najlepszymi piłkarzami, z jakimi grałem, są Neymar i Hazard. Na boisku nie można mu było jednak zabrać piłki. Kiwał trzech, czterech zawodników i sam wygrywał mecze. Ma ogromny talent – cytuje Filipe Luisa portal Meczyki.pl.

– Eden Hazard nie trenował dobrze. Jeszcze pięć minut przed zajęciami grał w szatni w Mario Kart. Być może brakuje mu ambicji, żeby powiedzieć: zostanę najlepszym graczem na świecie. Mógłby nim być – uzupełnił Brazylijczyk.

W Madrycie nie powala

Bilans Edena Hazarda w Realu Madryt to 35 spotkań, 4 bramki i 7 asyst. Umowa 30-letniego skrzydłowego z Królewskimi obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Portal Transfermarkt wycenia go na 50 mln euro.

Źródło: Meczyki.pl, Daily Mail