Byłemu trenerowi Cracovii odcięło prąd! Co on miał w głowie?

Podczas meczu IV ligi pomiędzy Porawiem Większyce a Agroplonem Głuszyna trener drużyny gości, Andrzej Moskal, naruszył nietykalność cielesną arbitra. Szkoleniowcowi grożą teraz poważne konsekwencje!

Andrzej Moskal w czerwcu zakończył swoją przygodę z Cracovią, gdzie był asystentem samego Michała Probierza. Szkoleniowiec prowadzi obecnie Agropol Głuszyn, który występuje w opolskiej IV lidze. Niedawno dostał się na kurs trenerski UEFA Pro, jednak nie przystąpi do niego. Wszystko to spowodowane jest jego zachowaniem w ostatnim meczu.

W ostatnim meczu Moskalowi puściły nerwy. Jego zawodnik został słusznie wyrzucony z boiska, po tym, jak uderzył przeciwnika. Byłemu trenerowi Cracovii najwyraźniej nie spodobała się ta decyzja, ponieważ wszedł na boisko i odepchnął sędziego. Arbiter nie zawahał się i od razu przerwał spotkanie, a następnego dnia OZPN przyznał walkowera dla gospodarzy.

To zachowanie najprawdopodobniej całkowicie przekreśli przyszłość Moskala. Były trener Cracovii nie przystąpi do kursu UEFA Pro, na który niedawno się dostał oraz zostanie zawieszony. Miejmy nadzieję, że jego podopieczny otrzyma równie dotkliwą karę.

Kacper Polaczyk