Buty przyczyniły się do utraty bramki? Przedziwna sytuacja podczas meczu EURO [WIDEO]

Do nietypowej sytuacji doszło w trakcie meczu Rumunia-Holandia na EURO 2024. Leżące w polu karnym buty rozproszyły rumuńskiego bramkarza, co mogło przyczynić się do utraty bramki.
Za nami mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy w Niemczech. Awans do ćwierćfinałów wywalczyły Szwajcaria, Niemcy, Anglia, Hiszpania, Francja, Portugalia, Holandia i Turcja. Mecze ćwierćfinałowe zostały zaplanowane na piątek i sobotę.

W jednym ze spotkań 1/8 finału EURO 2024 spotkały się ze sobą Rumunia i Holandia. Mecz zakończył się zwycięstwem faworyzowanych Holendrów wynikiem 3:0.
Ostatnia bramka w omawianym spotkaniu padła w niezwykle kuriozalnych okolicznościach. W doliczonym czasie gry Donyell Malen wpadł w pole karne, a następnie wpakował piłkę do siatki. Co jednak zadziwiające w tym wszystkim, to fakt, iż w trakcie tej akcji w polu karnym Rumunów znajdowały się dwa buty. Tuż przed uderzeniem Malena golkiper Rumunów odkopywał jeszcze leżący but, by ten nie zmienił przypadkiem toru lotu piłki.

Michał Budzich

1 komentarz do “Buty przyczyniły się do utraty bramki? Przedziwna sytuacja podczas meczu EURO [WIDEO]”

  1. Wyjaśniłeś skąd się wzięły buty? Nie, napisałeś coś co wszyscy widzieli. Blokuję stronę, bo mam dość czytania takich gówien.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz