Boniek pochwalił się nowym biznesem. Wszedł w kolejną branżę! „Zapraszam”

Zbigniew Boniek jest aktywny w mediach społecznościowych. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ostatnio pochwalił się nową współpracą, którą nawiązał. Wszedł tym samym w zupełnie nową branżę. 
Boniek jeszcze gdy piastował stanowisko prezesa PZPN chętnie udzielał się w mediach. Po odejściu ze związku jeszcze mocniej zintensyfikował swoją internetową działalność i zabierał głos w wielu sprawach, nie tylko sportowych. Często chwalił się również swoim życiem rodzinnym. Ostatnio poinformował przykładowo, że na świat przyszedł jego kolejny wnuk.

Nowa branża

Teraz z kolei Boniek pochwalił się wejściem w nową branżę, a konkretnie – w nieruchomości. Były prezes PZPN podał dalej wpis profilu Mazowiecka 69 na Twitterze z krótkim dopiskiem: „Zapraszamy„.
– Szukasz mieszkania w Łodzi z nutą Widzewskiej historii? Mazowiecka 69 – projekt, w którym Zbigniew Boniek łączy siły z Władkiem Puchalskim, to idealne miejsce dla prawdziwych fanów! Specjalne rabaty dla Widzewiaków – czytamy we wspomnianym wpisie.  

Warto przy tym zaznaczyć, że Mazowiecka 69 to zupełnie nowa inwestycja w Łodzi. W jej skład wchodzi na ten moment 19 mieszkań o powierzchni w przedziale 33-60 metrów kwadratowych w dzielnicy Widzew. Według strony odbiór lokali jest planowany na marzec przyszłego roku.