Bomba transferowa Legii blisko. Testy medyczne ligowej gwiazdy już dziś

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl podał, że Marc Gual w niedziele zjawi się w Warszawie w celu podpisania przedwstępnej umowy z Legią. Latem Hiszpan ma trafić na Łazienkowską. 

Od kilku dni pojawiają się informacje o prawdopodobnej bombie transferowej w Ekstraklasie. Wszystko zaczyna zmierzać do szczęśliwego finału i latem Legię ma oficjalnie zasilić Marc Gual z Jagiellonii Białystok.

Przedwstępne porozumienie

„Wojskowi” odważnie działają na rynku transferowym, wzmacniając przede wszystkim ofensywę. Do klubu wrócił Tomas Pekhart, który podpisał 1,5-letnią umowę.

Blisko finalizacji jest także ściągnięcie Guala z Jagiellonii. Według Tomasza Włodarczyka Hiszpan w niedzielę ma się pojawić w Warszawie, aby przejść testy medyczne. Podpisze także wstępną umowę, o czym mówił w programie „Pogadajmy o piłce” Tomasz Włodarczyk.

– Marc Gual ma dziś pojawić się w Warszawie i podpisać z Legią przedwstępną umowę, która będzie ważna od nowego sezonu. Kontrakt ma obowiązywać do czerwca 2026 roku – poinformował dziennikarz meczyki.pl.

– Menedżerowie piłkarza z agencji Stellar pojawili się już wczoraj w Warszawie – dodał.

Włodarczyk pochylił się również nad przyszłością Josue, o którego przyszłości na razie nie wiemy za wiele. Według dziennikarz zatrzymanie Portugalczyka jest wciąż sprawą otwartą. Sporo zależy jednak od możliwości finansowych Legii.

– Z tego, co słyszę, będzie duża napinka, żeby zatrzymać Josue. Nie jest to niemożliwe do wykonania. Moim zdaniem znajdą się fundusze na wysokie kontrakty. Pamiętajmy, że przyjdą pieniądze z transferu Juranovicia – podsumował Włodarczyk.