Bayern szuka zastępcy dla Lewandowskiego. Solidna kandydatura

W kadrze Bayernu Monachium ze świecą szukać zmiennika dla Roberta Lewandowskiego. Polak czasem potrzebuje czasu, by odpocząć, dlatego zarząd Bawarczyków od pewnego czasu wyruszył na poszukiwania napastnika na rynku transferowym.

Odkąd Robert Lewandowski trafił do klubu z Monachium, Bayern nie musi się martwić o znakomitego napastnika, który zagwarantuje co najmniej 30 bramek w sezonie. Gorzej jest, jeśli spojrzymy na głębię składu. Poza Robertem w kadrze Bayernu jedynym nominalnym napastnikiem jest Joshua Zirkzee, jednak Holendrowi brakuje jeszcze ogrania na poziomie Bundesligi, a co dopiero mówić o arenie międzynarodowej.

Jak podaje Christian Falka z niemieckiego dziennika BILD, dyrektor sportowy Bayernu zgłosił się do agencji menadżerskiej, która reprezentuje Andreja Kramaricia. Chorwat w Bayernie miałby oczywiście pełnić rolę zmiennika dla Roberta Lewandowskiego.

29-latek wydaje się logicznym wyborem ze strony Bawarczyków. Sezon 20/21 jest dla Kramaricia szóstym z rzędu na poziomie Bundesligi. W pięciu z sześciu sezonów ligi niemieckiej, Andrej strzelał co najmniej 12 bramek dla swojego zespołu. Obecny sezon rozpoczął fenomenalnie! W dwóch spotkaniach strzelił już 5 bramek.

Michał Budzich