Bayern Monachium dokona transferów last minute? Media podają listę!

Bayern Monachium chce wzmocnić szeregi przed końcem okna transferowego. Media opublikowały listę piłkarzy, którzy mogą w ostatniej chwili dołączyć do mistrzów Niemiec.

Według tz.de, Bawarczycy chcą dokonać transferów przed zamknięciem letniego okna transferowego. Dziennikarze donoszą, że Hansi Flick apeluje o nowych piłkarzy, bo kadra się kurczy. Przypomnijmy, że okno zamyka się w poniedziałek, 5 października.

Wspomniane źródło opublikowało listę zawodników, których łączono z Bayernem. Ci piłkarze w każdej chwili mogą dołączyć do ekipy Flicka. Na liście znajdują się spore nazwiska. Monachijczycy potrzebują prawego obrońcy, środkowego pomocnika i napastnika.

Głównym kandydatem do przyjście na defensywną pozycję był Sergino Dest. Amerykanin wybrał jednak transfer do FC Barcelony. Pozostałymi kandydatami na to miejsce są podobno Max Aarons i Tariq Lamptey.

Co do pomocnika, portal ponownie wspomina o możliwym transferze Mario Götzego do Bawarii. Dziennikarze twierdzą jednak, że takie rozwiązanie jest mało prawdopodobne mimo ogromnej determinacji Niemca.

Jeśli chodzi o kandydatów na zastępcę Roberta Lewandowskiego, tz.de wymienia Andreja Kramaricia i Mario Mandzukicia. Od kilku dni w mediach huczy również na temat możliwego transferu Caluma Hudsona-Odoia do ekipy z Bawarii.