Bartosz Białek zadebiutował w Bundeslidze i otrzymał nagrodę MVP. „Zajęło mu to mniej niż minutę”

Bartosz Białek zadebiutował w niedzielę w Bundeslidze. Polak zagrał 33 sekundy w spotkaniu z Herthą Berlin. To pozwoliło mu na… zdobycie tytułu zawodnika meczu.

Bartosz Białek dołączył do ekipy Wilków z Zagłębia Lubin w letnim oknie transferowym. Kwota jego transferu wynosiła około 5 milionów euro. Polak doczekał się w niedzielę debiutu w Bundeslidze.

Były napastnik Miedziowych wystąpił w spotkaniu z Herthą BSC przez zaledwie 33 sekundy. Wolfsburg postanowił uhonorować ten moment i z przymrużeniem oka wręczyć Polakowi tytuł zawodnika meczu.

Niedzielny mecz pomiędzy berlińczykami a Wilkami zakończył się bramkowym remisem 1:1. Dla gospodarzy bramkę zdobył Matheus Cunha – ze strony Wolfsburga po kilkunastu minutach odpowiedział Bote Baku.