Balotelli stylowo powrócił do grania! Bramka w debiucie [WIDEO]

Balotelli w środę rozegrał pierwsze ligowe spotkanie od 9 marca! Włoch zaliczył udany debiut w nowym klubie i już w 4. minucie otworzył wynik spotkania.

Wielki powrót Balotelliego

Mario Balotelli rozstał się z Brescią w nie do końca przyjaznej atmosferze. Włoch przestał przychodzić na treningi, a klub postanowił rozwiązać z nim umowę. Tak oto Balotelli na początku lipca został wolnym agentem, a swój ostatni mecz rozegrał 9 marca.

Na początku grudnia niesforny Włoch związał się z drużyną Serie B – Monzą. Początki Balotelliego w klubie były trudne, Mario miał problem z przebiciem się do składu. Włoch postawił wziąć się za siebie i zaczął ostro pracować na treningach. Według miejscowych mediów napastnik w ciągu 20 dni schudł aż 5 kilogramów!

Pracuje, traci wagę i redukuje zawartość tłuszczu w swoim organizmie. Doprowadzamy Mario do formy. Obserwując go podczas treningu, możesz śmiało powiedzieć, że jest zawodnikiem klasy światowej i powinien był zrobić więcej w swojej karierze. Szkoda, że stracił tyle lat – powiedział dyrektor generalny Monzy w jednym z wywiadów

Ciężka praca Balotelliego została nagrodzona i napastnik po prawie 10 miesiącach wrócił na boisko. Włoch dostał szansę gry od pierwszej minuty i nie zmarnował jej. Balotelli już w 4. minucie pokonał przeciwnego bramkarza. Łącznie na boisku spędził 62. minuty.

Kacper Polaczyk