Antoni Kozubal spełnił piłkarskie marzenie. Piękna historia wychowanka Lecha Poznań

Lech Poznań bezbramkowo zremisował z Piastem Gliwice w 21. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie nie miałoby większej historii, gdyby nie debiut Antoniego Kozubala. Jego rodzimy klub opublikował notatkę młodego piłkarza z czasów szkoły podstawowej. 9-letni wówczas Antek marzył o debiucie w Kolejorzu.

Spełnienie marzeń

Utalentowany pomocnik reprezentuje Lecha Poznań od sezonu 2017/2018. Wcześniej bronił barw Beniaminka Profbud Krosno. W niedzielnym meczu spełnił swoje marzenie z dzieciństwa. Antoni Kozubal zameldował się na boisku w 84. minucie starcia z Piastem Gliwice. Dla utalentowanego pomocnika Kolejorza był to debiut. Urodzony w 2004 roku piłkarz od dziecka marzył o tej chwili. Beniaminek Profbud Krosno udostępnił po meczu jego notatki z przeszłości.

– Moim największym marzeniem jest zostać piłkarzem. Marzę o świetnej karierze w dobrym klubie. Szczytem moich marzeń jest gra w Lechu Poznań – pisał 9-letni Antoni Kozubal.

Sprawdził się w sparingach

Kozubal uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników akademii Lecha Poznań. Pomocnik dobrze pokazał się na zgrupowaniu Kolejorza w tureckim Belek. Jeden z kibiców stworzył kompilację z zagraniami 16-latka. O jego umiejętnościach możecie przekonać się sami:

Opinia piłkarza

Według naszych źródeł 16-latkiem zachwyceni są również zawodnicy Lecha Poznań. Jeden z piłkarzy Kolejorza stwierdził nawet, że podczas treningów nie mógł odebrać Kozubalowi piłki. Chwalił jego umiejętności techniczne i podkreślał, że może zrobić wielką karierę.