Niesamowity 15-latek przegrał w turnieju! Dotkliwa porażka Duńczyka

 Na początku zaznaczmy, aby wszyscy zrozumieli, że nie chodzi o przerwanie imponującej serii 15-latka w FUT Champions. Anders co prawda doznał porażki, lecz był to „jedynie” finał jednego z zewnętrznych turniejów.

Seria w FUT Champions wciąż trwa

Passa 15-letniego Duńczyka w FUT Champions trwa w najlepsze i na ten moment jego rekord wynosi 480:0. Anders co tydzień przejeżdża się po swoich rywalach i większość starć wygrywa różnicą kilku bramek. W tym tygodniu wziął udział w turnieju „Blacki Cup”, w którym doznał dotkliwej porażki. Czyżby miało to oznaczać nadchodzący koniec serii Duńczyka w FUT Champions?

Porażka w finale turnieju

W tym tygodniu odbywał się kolejny turniej z serii „Blacki Cup”. Udział w rozgrywkach wziął Anders Vejrgang, który doszedł aż do finału, gdzie zmierzył się z tureckim graczem o nicku „iMertAL”. Mistrz Turcji w FIFA 20 nie oszczędził swojego młodego rywala, którego wysoko pokonał wynikiem 7:2. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to oczywiście pierwsza klęska Andersa w tej edycji gry. Porażki takie jak ta sprzed kilku dni zdarzały mu się już nieraz.

Michał Budzich