Aleksander Buksa o krytyce ze strony fanów Wisły Kraków. „Nie przywiązuję wielkiej wagi do tych komentarzy”

 

Aleksander Buksa był gościem w programie „International Level” na antenie „Meczyków”. Były piłkarz Wisły Kraków odniósł się do słów krytyki w jego stronę. – To jest czysta złośliwość – powiedział 20-latek.

Zdenerwował kibiców Wisły

Aleksander Buksa odszedł z Wisły Kraków w 2021 roku. Jego nowym klubem została wówczas włoska Genoa. Polak niedawno został wypożyczony do Standardu Liege. 20-letni napastnik ma grać w rezerwach tego zespołu.

W związku z tym pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy w stronę Buksy. Większość z nich dotyczyła jego dotychczasowej kariery i odejścia z Wisły Kraków. Młody napastnik przedstawił swoje odczucia na ten temat w programie „International Level” na antenie „Meczyków”.

Mateusz Kowalski odejdzie z Jagiellonii Białystok. 17-latek trafi do włoskiego klubu [CZYTAJ]

– Wiem, w jakich okolicznościach odchodziłem z Wisły. Tak jak odcinałem się od wszelkich wiadomości, artykułów i komentarzy, które opisywały mnie jako nowego Lewandowskiego, to teraz również to robię. Na koniec to jest czysta złośliwość. Gdyby spojrzeć na to szerzej i porównać to do poprzedniego sezonu, kiedy miałem pewne problemy zdrowotne, widać, jaką drogę musiałem przejść i jaki jest pomysł na to, żeby budować swoją dyspozycję. Nie przywiązuję wielkiej wagi do tych komentarzy – powiedział Aleksander Buksa.

Źródło: Meczyki.pl