Agent Lewandowskiego rozmawiał z gigantem. Możliwy transfer na sam koniec okienka!

Wciąż nie wiemy, jak potoczą się losy Roberta Lewandowskiego. Według medialnych doniesień Polak może nie przedłużyć umowy z Bayernem Monachium, aby wymusić sprzedaż do innego europejskiego giganta. Portal „Get French Football News” przedstawił nowe informacje ws. przyszłości kapitana kadry biało-czerwonych.

Zawirowania na koniec lata

Takiej końcówki okna transferowego dawno nie było. Wciąż ważą się losy Kyliana Mbappe, o którego mocno zabiega Real Madryt. Nie wiadomo też, jak rozwiąże się sprawa Harry’ego Kane’a, Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego.

Lewandowski w układance transferowej

Według „Get French Football News” Królewscy zaoferowali PSG 160 mln euro za Mbappe, którego umowa kończy się za rok. Tę propozycję jednak odrzucono. Real Madryt nie zamierza się jednak poddawać, o czym paryżanie doskonale wiedzą. W związku z tym zaczęli szukać alternatyw do zastąpienia francuskiego snajpera.

Mówi się, że agent Roberta Lewandowskiego, Pini Zahavi miał rozmawiać z pionem sportowym Paris Saint-Germain. Tematem była przyszłość Polaka oraz Kingsleya Comana. Według „GFFN” obaj mogą dołączyć do układanki Mauricio Pochettino.