Agent broni Garetha Bale’a. „Dziennikarze powinni przestać go atakować”

Agent Garetha Bale’a, Jonathan Barnett wypowiedział się na temat sytuacji Walijczyka. Odpowiedział również na krytykę, z którą w ostatnim czasie spotykał się jego klient.

Poprzedni tydzień dla niektórych kibiców Realu Madryt był szczęśliwym, bowiem wreszcie potwierdzono odejście Garetha Bale’a z klubu. Walijczyk wrócił do Tottenhamu Hotspur w ramach rocznego wypożyczenia. Agent skrzydłowego nie wyklucza, że piłkarz Królewskich zostanie w Londynie na dłużej.

Jeśli wszystko ułoży się naprawdę dobrze, nie będzie z tym problemu. To jest klub, w którym on chce grać. Nie widzę żadnych problemów, jeśli zechce zostać na kolejny sezon. Jest wiele możliwości, to zależy od niego. Najważniejsze, żeby cieszył się piłką i dobrze grał – mówi Barnett.

Mam nadzieję, że kwestia powrotu do Madrytu się nie pojawi. W Tottenhamie odniesie taki sukces, że będzie chciał zostać – kontynuuje.

Gareth Bale zmierzył się w ostatnich miesiącach z ogromną falą krytyki. Jego agent odpowiedział na nią w ostry sposób. Barnett twierdzi, że w Madrycie przegięto z pisaniem na temat Walijczyka. Brano na tapet jego prywatne sprawy, a to nigdy nie powinno się wydarzyć.

Pages ( 1 of 2 ): 1 2Następne »