Adam Nawałka wierzy w potencjał reprezentanta Polski. „Może stać się odkryciem tych mistrzostw”

Adam Nawałka udzielił wywiadu Super Expressowi. Były selekcjoner reprezentacji Polski wypowiedział się na temat potencjalnego odkrycia mistrzostw w obozie Biało-Czerwonych.

 

Urbański nadzieją Polski?

Reprezentacja Polski wygrała dwa mecze towarzyskie przed nadchodzącym turniejem EURO 2024. Podopieczni Michała Probierza pokonali Ukrainę i Turcję. Swoje zmagania w mistrzostwach rozpoczną już w niedzielę, meczem z Holendrami.

 

W związku z początkiem turnieju Adam Nawałka udzielił wywiadu Super Expressowi. Były selekcjoner wypowiedział się m.in. na temat Kacpra Urbańskiego, który zrobił spore wrażenie na wielu kibicach i dziennikarzach w trakcie towarzyskich spotkań kadry.

– Kto nie ogląda ligi włoskiej, to na pewno był zaskoczony postawą Urbańskiego. Ja pamiętam go, gdy debiutował u trenera Stokowca w Lechii mając niespełna 16 lat i zrobił wielkie postępy. W jego wieku w lidze debiutowały wyjątki jeśli chodzi o całą historię polskiej piłki, więc to świadczy o skali jego talentu – powiedział Nawałka.

– To zawodnik, który może stać się odkryciem tych mistrzostw, a na pewno bardzo wartościowym piłkarzem naszej drużyny – podsumował były selekcjoner.

Źródło: sport.se.pl