Adam Buksa blisko hitowego transferu! Lens dostało konkretną ofertę za Polaka

Adam Buksa może odejść na stałe z RC Lens. Francuski klub otrzymał oficjalną ofertę za 27-letniego napastnika. Może się ona okazać atrakcyjna dla wszystkich stron. 
Miniony sezon Buksa spędził na wypożyczeniu w tureckim Antalyasporze. Wypożyczenie z RC Lens okazało się strzałem w „10”, gdyż Polak świetnie odnalazł się nad Bosforem. Po 33 meczach na swoim koncie uzbierał aż 16 goli i dwie asysty.

Zmiana na stałe?

Po zakończonych rozgrywkach Buksa wyjechał na Euro do Niemiec, ale od kampanii 2024/25 powróci do Lens. Na długo może tam jednak nie zagrzać miejsca i… ponownie wrócić do Turcji. Oficjalną ofertę za 27-latka miał bowiem złożyć Trabzonspor. Yagiz Sabuncuoglu, dziennikarz, który podał tę informację, nie zdradził jednak, ile za niego zaoferowano. Portal transfermarkt.de wycenia go natomiast na 6 milionów euro.

Co ciekawe, Buksa poruszył już osobiście temat swojej przyszłości. Na jednej z ostatnich konferencji prasowych reprezentacji Polski dziennikarz wprost zapytał go o jego plany.
– Są zapytania, propozycje, różne dyskusje. Tu się wiele elementów musi zgrać. Klub, jego wizja, miejsce do życia. Sporo się dzieje, ale zajmują się tym głównie moi agenci. Ja się teraz skupiam na EURO – podsumował.