Do kuriozalnej sytuacji doszło w trakcie jednego z piłkarskich meczów na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Piłkarze musieli wrócić na boisko po niemal dwóch godzinach. Po przerwie VAR anulował jedną z bramek.

Dziś rozpoczęły się piłkarskie rozgrywki na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. W jednym z meczów Argentyna podejmowała Maroko. Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem Maroka wynikiem 2:1. Po drodze byliśmy jednak świadkami bezprecedensowej sytuacji.

Zacznijmy od początku. Jako pierwsze na prowadzenie wyszło Maroko. W 51. minucie gry reprezentacja ta podwyższyła prowadzenie na 2:0. W 68. minucie gry Argentyna zdobyła jednak bramkę kontaktową. W doliczonym czasie gry Argentyńczycy zdobyli gola wyrównującego. Po tej bramce na boisko wtargnęło kilku kibiców. Na trybunach zaczęły się małe zamieszki. W związku z tym piłkarze, sędziowie oraz sztaby obu drużyn zeszli z boiska. Najlepsze całej tej historii jeszcze przed nami.

Po blisko dwóch godzinach piłkarze wrócili na boisko dograć mecz. Tym razem już bez udziału kibiców. Do dogrania pozostały zaledwie 3 minuty. Przed wznowieniem gry sędzia podjął jednak decyzję o… anulowaniu gola Argentyny! Arbiter dopatrzył się spalonego dzięki interwencji VAR.

1 komentarz do “Abstrakcyjna sytuacja na Olimpiadzie. Piłkarze musieli wrócić na boisko po 2 godzinach przerwy [WIDEO]”