Jakub Kiwior otrzymał „wędkę” od Mikela Artety w meczu przeciwko Bourtnemouth. Polak z pewnością nie będzie dobrze wspominał tego spotkania. Wyraz swojego niezadowolenia dali kibice Arsenalu.

W sobotnie popołudnie Arsenal mierzył się na wyjeździe z Bournemouth. Wyraźnym faworytem tego spotkania byli Kanonierzy. Mimo to od samego początku mecz ten nie układał się po ich myśli. Już w 30. minucie gry czerwoną kartkę otrzymał William Saliba. Kilka minut później na boisku Raheema Sterlina zmienił Jakub Kiwior, który uzupełnił lukę w obronie po Salibie. Grając jednego zawodnika mniej Arsenal nie zdołał zdobyć dziś choćby remisu. Mecz zakończył się wygraną Bournemouth 2:0.

Kiwior pojawił się na boisku jeszcze w pierwszej połowie meczu. Niestety, Polak nie zdołał dokończyć tego spotkania. Przy wyniku 0:2 Mikel Arteta powinien zmienić reprezentanta Polski. W końcówce meczu na boisku zastąpił go Gabriel Jesus.

Polski defensor z pewnością nie będzie najlepiej wspominał dzisiejszego starcia. Podobnie jak kibice Arsenalu. W mediach pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy w stronę Kiwiora. Część z nich zamieszczamy poniżej.

„To koniec Kiwiora. Sprzedaż w styczniu. Fatalny zawodnik.”

„Nie chcę więcej widzieć Kiwiora ponownie grającego w moim klubie.”