Mladenović jednak nie jedzie na kadrę! Serb nie otrzymał powołania

Kilka tygodni temu Czesław Michniewicz informował, że Filip Mladenović wróci z urlopu później, niż reszta drużyny, ze względu na wyjazd na zgrupowanie kadry narodowej. Tymczasem okazało się, że Serb nie otrzymał żadnego powołania.

Wypadek przy pracy?

Mladen po sezonie leci na zgrupowanie Serbii do Japonii, zagrają tam trzy mecze – w czerwcu. Będzie miał krótszy urlop, będzie przemęczony – powiedział niedawno Czesław Michniewicz.

Okazało się, że Mladenović żadnego powołania nie otrzymał. Serb wyjedzie na urlop w planowanym okresie i będzie do dyspozycji trenera od początku okresu przygotowawczego. Na razie nie podano do informacji, dlaczego obrońca Wojskowych nie pojechał na zgrupowanie. Wiemy tylko, że jego nazwisko nie znalazło się na liście kadrowiczów, którą opublikowano w piątek.

 

EkstraklasaTrolls.pl
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.