Piłkarze Lecha stanęli przed kibicami po porażce na Gibraltarze. Przeprosili za kompromitację

Lech Poznań w miniony czwartek zupełnie się skompromitował. „Kolejorz” przegrał na Gibraltarze z Lincoln Red Imps (1-2). Kibice, obecnie na wyjeździe, byli wściekli na mistrzów Polski.




Druga kolejka fazy ligowej Ligi Konferencji za nami. Jako jedyna polska drużyna, swój mecz wygrała Legia Warszawa. Jagiellonia oraz Raków odnotowały remisy, natomiast totalnej kompromitacji dokonał Lech Poznań.

Pogadanka

„Kolejorz” przegrał na wyjeździe z Lincoln Red Imps. Drużyna z Gibraltaru jako pierwsza objęła prowadzenie. Lech co prawda wyrównał w drugiej połowie, ale w końcówce ponownie prowadził. I tak zostało już do końca.




Z trybun wyczyn swojej drużyny oglądała spora gruba polskich kibiców. Po ostatnim gwizdku zawodnicy stanęli przed nimi, wysłuchując tyrady. Następnie usłyszeli przeprosiny.

– Była rozmowa pod płotem, drużyna podeszła do kibiców. Mikael Ishak wziął megafon i powiedział, że jest im wstyd i dali ciała. Zawodnicy przeprosili kibiców – powiedział Dawid Dobrasz na kanale „Meczyków”.

– Najbardziej szkoda mi właśnie tych kibiców, którzy pojechali na Gibraltar i zobaczyli coś takiego. Wiemy, jak duże to są pieniądze – dodał.

Źródło: meczyki.pl

EkstraklasaTrolls.pl
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.