Młody Duńczyk wciąż niepokonany w FUT Champions. Ponownie uciszał rywali [WIDEO]

Jak co poniedziałek informujemy o nowym rekordzie Andersa Vejrganga. Młody Duńczyk w minionej lidze weekendowej ponownie wykręcił bilans 30:0.

Anders Vejrgang kontynuuje znakomitą passę

Reprezentant esportowej sekcji RB Lipsk jest niepokonany w lidze weekendowej FUT od początku FIFY 21. Niedzielnego wieczoru Duńczyk po raz 15. z rzędu zakończył grę w FUT Champions, będąc niepokonanym. W ogólnym rozrachunku jego bilans wynosi już 450:0!

Duńczyk ponownie uciszał rywala

O niezbyt miłym zachowaniu Anders pisaliśmy już przed tygodniem, kiedy był bliski swojej pierwszej porażki. Nie inaczej było i w ten weekend, kiedy ponownie emocje wzięły górę. Po strzeleniu gola 15-latek „uciszał” swojego rywala.

Czym jest FUT Champions?

Tryb FUT Champions jest przeznaczony dla najlepszych graczy FIFA na świecie. Co tydzień zawodnicy biorą udział w weekendowych zmaganiach, w których mają do rozegrania łącznie 30 gier, a ich celem jest wygranie jak najwięcej z nich. Rzadko zdarza się, że ktoś jest w stanie choć raz wygrać wszystkie 30 meczów, nie odnosząc żadnej porażki. 15-letni reprezentant RB Lipsk jest pod tym względem fenomenem, gdyż ten wyczyn powtórzył w sumie 15 razy z rzędu.

fot. Anders Vejrgang

Michał Budzich