Site icon Piłkarskie memy, wideo i newsy | EkstraklasaTrolls.pl

Brak skuteczności problemem Bayernu? Julian Nagelsmann zły po pytaniu o Roberta Lewandowskiego

Bayern Monachium po raz drugi z rzędu stracił punkty w Bundeslidze. Po ostatnim remisie przeciwko Unionowi Berlin Julian Nagelsmann został zapytany przez jednego z dziennikarzy o Roberta Lewandowskiego. Trener Bayernu nie był zbytnio zadowolony po usłyszeniu tego pytania.

Po 5 rozegranych kolejkach Bundesligi Bayern Monachium zajmuje dopiero 3. miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory Bawarczycy uzbierali 11 punktów. 3 spotkania kończyły się zwycięstwem Die Roten a 2 remisem. Bayern jest jedną z trzech niepokonanych dotąd ekip w niemieckiej ekstraklasie.

Lewandowski prosił Xaviego o więcej minut. Kamery wychwyciły moment rozmowy [CZYTAJ]

Brak skuteczności

W ostatniej kolejce Bayern Monachium mierzył się z Unionem Berlin. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Był to drugi z rzędu mecz Bayernu bez zwycięstwa. W spotkaniu ze stołeczną ekipą podopiecznym Juliana Nagelsmanna zabrakło skuteczności. Przez 90 minut oddali ponad 20 strzałów na bramkę rywala, jednak tylko jeden z nich zakończył się golem.

– Mieliśmy tylko trzy lub cztery dobre sytuacje, w których graliśmy trochę niechlujnie. W drugiej połowie mieliśmy sytuacje, w których musieliśmy zdobyć bramkę – skomentował po meczu Julian Nagelsmann.

Apel do kibiców Bayernu Monachium. „To byłoby żałosne.” [CZYTAJ]

Poirytowany Nagelsmann

Po meczu Julian Nagelsmann został zapytany o brak skuteczności. Jeden z dziennikarzy zapytał trenera Bayernu, czy jego zespołowi nie brakuje skutecznego napastnika, jakim był do tej pory Robert Lewandowski. Nagelsmann miał być poirytowany taką tezą i miał odpowiedzieć: „To pytanie pojawia się tylko dlatego, że je zadałeś”.

źródło: sport.pl