Apel do kibiców Bayernu Monachium. „To byłoby żałosne.”

Niecałe 10 dni, tylko tyle zostało do spotkania Bayern Monachium – FC Barcelona. Pojedynek ten elektryzuje wszystkich fanów piłki nożnej, ponieważ wraz z Dumą Katalonii na stadion swojej byłej drużyny przyjedzie Robert Lewandowski. Swój apel związany z przyjazdem Lewego do Monachium postanowił wygłosić były dyrektor sportowy Bayernu Monachium – Matthias Sammer.

Robert Lewandowski rozegrał w Bayernie Monachium 375 meczów, w których strzelił 344 bramki i zaliczył 72 asysty. Kapitan reprezentacji Polski zdobył z klubem z Monachium aż 23 trofea. Mimo tak bogatego dorobku i wyraźnego wkładu w sukcesy Bayernu wielu kibiców ma Robertowi za złe odejście do FC Barcelony, a przede wszystkim sposób w jaki się to odejście odbyło. Wielką niewiadomą jest, więc to w jaki sposób przywitają swojego byłego zawodnika kibice na Allianz Arenie. O potencjalnym przywitaniu Lewego wypowiedział się były dyrektor sportowy Bayernu Monachium, z którym Robert Lewandowski miał okazję pracować w latach 2012-2016.

„Mam nadzieję, że kibice Bayernu się zreflektują. To, że jakiś idiota będzie na niego gwizdał, nie powinno mieć znaczenia. Gwizdy pod adresem Lewandowskiego byłyby żałosne. Robert zrobił bardzo wiele dla Bayernu.” – apeluje Matthias Sammer

Czy kibice Bayernu Monachium przyjmą sobie do serca słowa byłego dyrektora sportowego? O tym przekonamy się już 13 września.

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
Gość
2 miesięcy temu

On od 2014 jest w Bayernie, więc jakim cudem mógł pracować z tym dyrektorem od 2012? Gówno nie dziennikarstwo xD

Klaudiusz
Klaudiusz
Gość
Reply to  Andrzej
2 miesięcy temu

dobrze gada, polać mu

Elo
Elo
Gość
Reply to  Andrzej
1 miesiąc temu

Sammer wcześniej pracował w Dortmundzie:)