Site icon Piłkarskie memy, wideo i newsy | EkstraklasaTrolls.pl

Łukasz Skorupski wsparł Marcina Bułkę. Tak zachował się podczas meczu z Chorwacją

Łukasz Skorupski i Marcin Bułka rywalizują między sobą o miano pierwszego bramkarza reprezentacji Polski. Mimo to mają ze sobą dobre relacje. Dobitnie pokazuje to sytuacja, z ostatniego meczu, którą zdradził Mateusz Borek.

Michał Probierz zdecydował się na rotowanie bramkarzami. Przeciwko Portugalii (1-3) bronił Łukasz Skorupski, a w meczu z Chorwacją (3-3) – Marcin Bułka.

Słowa wsparcia

Obaj zebrali niezłe recenzje za swoje występy, choć bramkarz Nicei miał ciężką pierwszą połowę. Chorwaci w ekspresowym tempie strzelili aż trzy gole. Przy dwóch pierwszych dwóch Bułka nie miał nic do powiedzenia, ale przy trzecim – przepuścił piłkę między nogami.

Gdy kadrowicze schodzili do szatni w przerwie meczu, widać było przybicie na twarzy golkipera. Mateusz Borek przekazał, że obojętny wobec tego nie pozostał Łukasz Skorupski. Bramkarz Bolognii postanowił wesprzeć kolegę.

– Fantastyczne zachowanie Łukasza Skorupskiego. On jako bramkarz rozumiał tę sytuację, miał świadomość i wiedział, jak niekomfortowa jest ta sytuacja dla drugiego bramkarza. Dał Bułce słowa wsparciawyznał Borek.