Site icon Piłkarskie memy, wideo i newsy | EkstraklasaTrolls.pl

Historyczny mecz Pucharu Polski w Poznaniu! Najwyższa porażka w historii stała się faktem!

Rozgrywki okręgowego Pucharu Polski rządzą się swoimi prawami. Dzięki tym rozgrywkom dochodzi często do nietypowych zdarzeń. Nie inaczej było i dziś, w Poznaniu padł najwyższy wynik w historii polskich rozgrywek!

Mecz pomiędzy TPS II Winogrady a Big Show FC Poznań przejdzie do historii polskiego futbolu. W spotkaniu tych ekip padł nowy rekord Polski, jeśli chodzi o najwyższe zwycięstwo/porażkę w historii polskiego futbolu!

Zwycięstwo odniosła ekipa TPS II Winogrady, która rozgromiła zespół Big Show FC Poznań wynikiem 46:0! Rekord został ustanowiony już kilkadziesiąt minut przed końcem spotkania, na 25 minut przed upływem regulaminowego czasu gry zespół Big Show FC przegrywał już 38:0. Mecz był rozgrywany w ramach rundy wstępnej okręgowego Pucharu Polski.

Dotychczas najwyższym zanotowanym rezultatem, był ten z 2014 roku. Wówczas rekordowe zwycięstwo zanotował KS Chełmek, który pokonał LKS Skidziń 35:0. Tamto spotkanie również odbyło się w ramach okręgowego Pucharu Polski.