Site icon Piłkarskie memy, wideo i newsy | EkstraklasaTrolls.pl

Grabara kolejny raz się nie popisał. Juniorski błąd polskiego bramkarza [WIDEO]

Kamil Grabara nie popisał się w czwartkowym meczu przeciwko Aarhus z Randers FC. Między innymi przez błąd Polaka duńska drużyna odpadła z krajowego pucharu.

Antybohater pucharowego dwumeczu

Grabara już w pierwszym spotkaniu tego dwumeczu uznawano za antybohatera. Polak zawinił przy dwóch bramkach dla Randers FC. „Kamil Grabara czwartkowego meczu raczej nie zaliczy do udanych. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Randers, a polski golkiper zawinił przy obu golach. W 66. minucie podczas rzutu rożnego minął się piłką, a chwilę później sprokurował rzut karny, którego nie obronił. Obie drużyny spotkają się 15 kwietnia w ramach rewanżu” – pisaliśmy niedawno.

Okazuje się jednak, że w drugim starciu wypożyczony z Liverpoolu piłkarz ponownie nie pokazał pełni swoich umiejętności. Przez jego błąd gospodarze z Randers FC wyrównali na 1:1.

Zabrakło doświadczenia?

Aarhus objęło prowadzenie w 24. minucie, jednak gospodarze wyrównali w końcówce pierwszej połowy. Egho (zawodnik Randers) wykorzystał błąd Kamila Grabary, który instynktownie interweniował po wcześniejszym strzale rywala. Wypluta piłka trafiła pod nogi Austriaka, który nie miał problemów, by pokonać polskiego golkipera.

Akcja z bramką na 1:1 rozpoczyna się w 2 minucie i 11 sekundzie poniższego wideo.