Site icon Piłkarskie memy, wideo i newsy | EkstraklasaTrolls.pl

Gikiewicz wkurzony po meczu ze Śląskiem. Mocne słowa bramkarza Widzewa

Rafał Gikiewicz nie krył rozczarowania po niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław. W wywiadzie po spotkaniu mocno skomentował końcowy wynik (0:0).

Gikiewicz wkurzony po meczu ze Śląskiem

Bramkarz Widzewa Łódź wypowiedział się ostrych słowach na temat remisu ze Śląskiem Wrocław. W rozmowie z klubowymi mediami jasno dał do zrozumienia, że drużyna straciła szansę na objęcie prowadzenia w tabeli Ekstraklasy.

– W d***e mam ten punkt. Chciałem być liderem – powiedział.

Sezon rozpoczął się obiecująco dla Widzewa Łódź. Po remisie 1:1 ze Stalą Mielec, zwycięstwach 2:1 nad Lechem Poznań i 3:1 nad Cracovią, drużyna Daniela Myśliwca znalazła się w czołówce tabeli.

Niedzielny mecz ze Śląskiem Wrocław był okazją do objęcia pozycji lidera, jednak mimo kilku groźnych sytuacji, łodzianie nie zdołali zdobyć bramki.

Sytuację skomplikowała czerwona kartka dla Samuela Kozlovsky’ego w 64. minucie, co zmusiło Widzew do gry w osłabieniu.

Mimo to, drużyna zdołała wywalczyć jeden punkt, choć to nie przyniosło oczekiwanego awansu na pierwsze miejsce.

Rafał Gikiewicz zwrócił uwagę na problemy, z którymi boryka się drużyna, zwłaszcza w końcowej fazie boiska.

– Brakuje nam cierpliwości i jakości w tej trzeciej tercji boiska. Mamy dobry zespół i musimy się skupić na tym, żeby pierwsze przyjęcie było lepsze – podkreślił „Giki”.

Bramkarz dodał również, że Śląsk nie zagrał na swoim najwyższym poziomie, co tym bardziej potęgowało jego frustrację z powodu niewykorzystanych okazji.

Daniel Myśliwiec także nie krył rozczarowania po meczu. Zaznaczył, że zespół dążył do zdobycia pełnej puli punktów, ale nie udało się pokonać dobrze broniącego się Śląska.

– Nie jesteśmy zadowoleni z remisu. Patrząc na nasze pragnienie i pracę, jaką wykonali moi piłkarze, chcieliśmy zagrać o pełną pulę – powiedział szkoleniowiec.

Źródło: Widzew Łódź