Site icon Piłkarskie memy, wideo i newsy | EkstraklasaTrolls.pl

Dziwne zachowanie gwiazd Milanu. Wszczęli bunt przeciwko trenerowi? [WIDEO]

AC Milan nieudanie wszedł w nowy sezon. Jakby tego było mało, w drużynie ma dochodzić do zgrzytów z udziałem gwiazd. Media spekulują na temat buntu, który mieli zapoczątkować Rafael Leao i Theo Hernandez.

„Rossoneri” zremisowali pierwszy mecz sezonu 2024/25 z Torino (2-2), zaś drugi z Parmą sensacyjnie przegrali (1-2). W trzecim ponownie stracili punkty, tym razem remisując z Lazio (2-2). Paulo Fonseca postanowił przed tym spotkaniem dokonać kilku zmian i posadził na ławce między innymi Rafaela Leao oraz Theo Hernandeza, a więc jedne z największych gwiazd zespołu.

Bunt?

Wspomniana dwójka pojawiła się na murawie dopiero w 70. minucie przy stanie 2-1 dla Lazio. Chwilę po zmianie do siatki trafił Portugalczyk, a niedługo później sędzia zarządził przerwę na nawodnienie. Zdecydowana większość piłkarzy Milanu podeszła wówczas pod linię boczną, aby wysłuchać porad trenera. Nie zrobili tego jednak ani Leao, ani Hernandez. Razem postanowili odejść na drugą stronę boiska, co nie uszło uwadze kamer.

Fonseca został zapytany o zachowanie swoich zawodników. Nie widział w tym jednak żadnego problemu.

– Sytuacja Theo i Leao? Nie widzę żadnego problemu. W tym tygodniu rozmawiałem z zawodnikami i zaakceptowali moją decyzję. Nie powinniśmy tworzyć problemów tam, gdzie ich nie ma – stwierdził dla telewizji DAZN.