Site icon Piłkarskie memy, wideo i newsy | EkstraklasaTrolls.pl

Co za słowa Jose Mourinho o Sebastianie Szymańskim! „Gdybyśmy mieli jeszcze dwóch”

Sebastian Szymański był latem łączony z wieloma silnymi klubami. Ostatecznie Polak został jednak w Fenerbahce i wciąż jest jednym z liderów drużyny Jose Mourinho. Portugalczyk po meczu z Rizesporem nie szczędził pochwał pod jego adresem.

Minionej niedzieli Fenerbahce przejechało się po Rizesporze i wygrało aż 5-0. Wkład w zwycięstwo miał między innymi Sebastian Szymański, który spędził na murawie pełne 90 minut. Polak co prawda nie strzelił żadnego gola ani nie zaliczył asysty, ale i tak doczekał się ogromu ciepłych słów od Jose Mourinho.

„Zagralibyśmy wszystkimi”

Szymański miał kapitalny poprzedni sezon w barwach Fenerbahce. Rozgrywki ligi tureckiej zakończył z dorobkiem 10 goli i 12 asyst. Obecnie trwającą kampanię rozpoczął już jednak nieco mniej efektownie. Po trzech kolejkach ma na koncie tylko jedną asystę. Mimo to Jose Mourinho nie może się go nachwalić.

– Gdybyśmy mieli jeszcze dwóch Szymańskich, to byśmy zagrali wszystkimi. Grał bardzo dobrze od pierwszej do ostatniej minuty – powiedział szkoleniowiec dla „beIN SPORTS”.

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach sporo spekulowano na temat przyszłości Szymańskiego w Fenerbahce. Najgłośniej było o Napoli, które miało oferować Turkom 25 mln za reprezentanta Polski. Ostatnio wszystko jednak nieco przycichło, a 25-latek wciąż pozostaje w Stambule.