Znakomita forma Szymańskiego! Tak Polak zanotował asystę w meczu z Rubinem [WIDEO]

Sebastian Szymański prezentuje świetną formę na rosyjskich boiskach. Pomocnik w meczu z Rubinem Kazań zanotował kolejną asystę w barwach Dynamo Moskwa!

W ostatnim spotkaniu z Soczi wydawało się, że Szymański nabawił się urazu. Z tego też powodu miał nie otrzymać powołania na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Kontuzja okazała się jednak niegroźna, a pomocnik szybko wrócił do gry i potwierdza wysoką formę.

Kręci statystyki

W niedzielę 22-latek wybiegł w podstawowym składzie Dynamo na spotkanie z Rubinem Kazań (2-0). Polak walnie przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu, asystując przy drugim trafieniu gospodarzy. Szymański posłał z rzutu rożnego piłkę wprost na głowę Wiaczesława Grulewa, a ten umieścił ją w siatce przyjezdnych.

Dzięki asyście w meczu z Rubinem Szymański ma już na koncie trzy kończące podania oraz trzy bramki. Takie liczby Polak zgromadził po dziewięciu występach na rosyjskich boiskach. Między innymi dzięki świetnej postawie 22-latka Dynamo zajmuje 2. miejsce w tabeli rozgrywek.