Zieliński dostrzega pozytywy w grze Polaków. „Wiemy, z kim graliśmy”

 

Piotr Zieliński udzielił wywiadu TVP Sport po spotkaniu Polski z Holandią (0:2). Pomocnik SSC Napoli widzi pozytywy w grze Biało-Czerwonych.

„Zielu” dostrzega pozytywy w grze Polaków

Gra reprezentacji Polski w meczu z Holandią nie powalała. Piłkarze po spotkaniu spotkali się ze sporą krytyką ze strony dziennikarzy i kibiców. Mimo porażki Biało-Czerwonych z ekipą Oranje Piotr Zieliński widzi pewne pozytywy. Pomocnik Napoli opowiedział o nich w wywiadzie dla TVP Sport.

Louis van Gaal dumny z pracy zespołu. „Graliśmy przeciwko topowym napastnikom” [CZYTAJ]

– Uważam, że kilka rzeczy było dobrych. Dostaliśmy bramkę na 0:2 w naszym najlepszym momencie. Później ten mecz już tak się potoczył. Mieliśmy kilka dobrych kontrataków i ataków pozycyjnych, więc trochę pozytywów jest. Wiemy, z kim graliśmy. To jedna z topowych reprezentacji. W tym fragmencie po przerwie dobrze to wyglądało. W pierwszej połowie też mieliśmy strzały czy czasem brakowało tylko tego ostatniego podania. Nie wszystko było złe. Mamy na tyle dobrą kadrę, by z takimi kadrami grać jak równy z równymi – powiedział Piotr Zieliński.

Thiago Silva chciałby grać do czterdziestki. „Kontaktowałem się ze Zlatanem” [CZYTAJ]

– Uważam, że możemy się z nimi mierzyć. To jedna z najlepszych kadr na świecie. Pokazaliśmy, że potrafimy grać. W kilku akcjach trzeba było się lepiej pokazać, bo zostawiali nam sporo miejsca w kilku momentach. Ale tak, mają świetnych zawodników, każdy technicznie dobrze wyszkolony. Wiedzą kiedy przyspieszyć i kiedy zwolnić. Na pewno coś dobrego wyciągniemy z tego meczu – dodał 28-letni pomocnik.

Źródło: TVP Sport

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments