Zdumiewające doniesienia mediów. Kylian Mbappe miał poprosić o odejście z PSG kolegów Neymara

To nie koniec medialnych plotek odnośnie domniemanego konfliktu między Neymarem a Kylianem Mbappe. Tym razem dowiadujemy się, że Mbappe miał poprosić o odejście z PSG kilku piłkarzy, którzy są blisko Neymara.

W ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się o możliwym konflikcie między Kylianem Mbappe a Neymarem. Opowiedział o tym m.in. Marcelo Bechler. Zdaniem brazylijskiego dziennikarza Mbappe był za tym, by Neymar opuścił PSG. Kiedy były piłkarz FC Barcelony się o tym dowiedział, miał być zły z tego powodu.

Toni Kroos i Luka Modrić pożegnali Casemiro. „Ciągle pamiętam twój debiut, ależ byłeś nerwowy” [CZYTAJ]

Konflikt i rywalizacja

Podczas jednego z ostatnich meczów obaj piłkarze mieli się także pokłócić o wykonywanie rzutów karnych. W spotkaniu z Montpellier do piłki ustawionej na 11. metrze w 23. minucie gry podszedł Mbappe i nie zdołał pokonać bramkarza rywali. W 43. minucie PSG ponownie otrzymało rzut karny. Tym razem do piłki podszedł Neymar i wykorzystał „jedenastkę”. Po meczu Francuz i Brazylijczyk mieli pokłócić się o miejsce w hierarchii wykonywania rzutów karnych.

Harry Maguire w Chelsea? The Blues zapytali o Anglika [CZYTAJ]

Prośba Mbappe

Tym razem nowe informacje w kwestii sporu między Neymarem a Mbappe przekazał brazylijski portal „UOL Esporte”. Dziennikarze poinformowali, że Kylian miał poprosić władze PSG o „rozmontowanie” grupki piłkarzy, z którymi trzymał się Neymar. Mowa tutaj o pięciu piłkarzach i są to: Angel Di Maria, Mauro Icardi, Leandro Paredes, Keylor Navas oraz Ander Herrera.


źródło: UOL Esporte

Michał Budzich