Zaskakujące słowa Carlo Ancelottiego. Co wydarzyło się w szatni Realu Madryt w przerwie?

Real Madryt w charakterystycznym dla siebie stylu rozprawił się z Liverpoolem w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jak się okazuje, w przerwie spotkania Carlo Ancelotti… nie powiedział swoim zawodnikom zupełnie nic.

Czego słucha Robert Lewandowski? Piłkarz FC Barcelony podzielił się swoją playlistą [CZYTAJ]

Rozpoczęła się kolejna faza pucharowa Ligi Mistrzów, a wraz z nią byliśmy świadkami kolejnej niebywałej remontady w wykonaniu Realu Madryt. Po kwadransie gry „Królewscy” przegrywali z Liverpoolem już 0:2 i wydawało się, że będzie im ciężko o korzystny wynik na Anfield Road. Nic bardziej mylnego.

Jamie Carragher zaorał Virgila van Dijka po porażce. „W tej chwili zająłbym jego miejsce” [CZYTAJ]

Jeszcze przed przerwą Vinicius Junior dwukrotnie pokonał Alissona, doprowadzając tym samym do wyrównania. W drugiej odsłonie hitowego starcia podopieczni Carlo Ancelottiego strzelili jeszcze trzy gole i rozgromili swoich przeciwników. Do rewanżu mistrzowie Hiszpanii przystąpią z gigantyczną zaliczką.

Mikael Ishak zdradził, jakie propozycje odrzucił, by zostać w Lechu. „To były szalone pieniądze, inny świat” [CZYTAJ]

Co stało się w szatni?

Ciąg dalszy afery w LaLiga. Wszystkie kluby poza Realem i Barçą opublikowały wspólny komunikat [CZYTAJ]

W pomeczowym wywiadzie włoski trener ujawnił, że w przerwie nie miał zamiaru mącić swoim piłkarzom w głowach żadnymi przemowami. Zawodnicy odpoczęli i bez żadnej dodatkowej motywacji wszyli na drugą połowę.

Są pierwsze decyzje po ostatniej wpadce VAR-u. Od przyszłego sezonu będzie dodatkowa kamera [CZYTAJ]

– Co mówiłem w przerwie? Nic. Oni wiedzieli, co mają robić, nie musieliśmy nic mówić – wypalił Ancelotti na konferencji prasowej.

Nowe informacje ws. przyszłości Dawida Kownackiego. Sensacyjny zwrot akcji [CZYTAJ]