Zamieszanie po hitowym meczu we Francji! Czterech piłkarzy zawieszonych [WIDEO]

Do wielkiej awantury doszło po zakończeniu niedzielnego hitu Ligue 1 pomiędzy AS Monaco a Olympique Lyon. Sędzia tego spotkania ukarał czterech zawodników czerwonymi kartonikami.

Lyon górą w hicie Ligue 1!

W niedzielę doszło do hitu ligi francuskiej pomiędzy AS Monaco a Olympique Lyon. Koniec końców zwycięsko z tego starcia wyszli goście, którzy pokonali rywali 3:2. W związku z porażką drużyna Radosława Majeckiego praktycznie pożegnała się z szansami na mistrzostwo Francji. Na 3 kolejki przed końcem tracą do liderującego Lille pięć punktów.

Przepychanki po zakończonym spotkaniu

Niedzielnego wieczoru dużo działo się zarówno w trakcie trwania meczu, jak i po jego zakończeniu. Kibice przed telewizorami byli świadkami świetnego widowiska, w którym padło aż 5 bramek. Po ostatnim gwizdku arbitra doszło do kłótni i przepychanek pomiędzy piłkarzami obu zespołów.

Po kilkudziesięciu sekundach przepychanek piłkarzy utemperował arbiter, który czterem zawodnikom pokazał czerwoną kartkę. Decyzja sędziego o ukaraniu zawodników poskutkuje ich zawieszeniem.

– Nie mieliśmy przecież żadnych powodów, by przejawiać agresję. Tyle że moi piłkarze zostali zaatakowani przez dwóch graczy Monaco – skomentował pomeczowe wydarzenia prezes Lyonu – Jean Michel Aulas.

Michał Budzich