Włoscy dziennikarze promują Kiwiora do Juventusu. „Pozyskanie takiego środkowego obrońcy jest dla nich priorytetem”

 

Dziennikarze La Gazzetty dello Sport uważają, że Juventus powinien się zdecydować na transfer Jakuba Kiwiora. Według włoskiej prasy Polak jest dla Starej Damy lepszą opcją od Pavlovicia z Red Bulla Salzburg.

Objawienie

Jakub Kiwior może zaliczyć obecny sezon do udanych. Polski obrońca stał się objawieniem bieżącej kampanii Serie A. Swoją dobrą postawą na boisku zapracował na plotki dotyczące transferu do Juventusu. Stara Dama wciąż waha się pomiędzy Polakiem, a Strahinją Pavloviciem z Red Bulla Salzburg.

Jerzy Engel o wyniku reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. „1/8 finału to nie sukces, stawiamy sobie zbyt małe cele” [CZYTAJ]

Dziennikarze La Gazzetty dello Sport uważają jednak, że lepszym rozwiązaniem byłby Jakub Kiwior. Oto co napisali w uzasadnieniu.

– Powodów jest kilka: Polak ma 22 lata, ale zebrał już dobre doświadczenia we Włoszech i na arenie międzynarodowej. Poza tym, że był wychwalany przez Lewandowskiego, jest lewonożny. Dla Juventusu pozyskanie takiego środkowego obrońcy jest priorytetem.

Źródło: Weszło/La Gazzetta dello Sport