Wielki powrót na Łazienkowską. Malarz wróci do Legii

Legia Warszawa poinformowała, że nowym szkoleniowcem został Kosta Runjaić. Poznajemy także nazwiska osób, które będą w sztabie byłego trenera Pogoni Szczecin. Pomocnikiem Krzysztofa Dowhania (trenera bramkarzy) ma zostać Arkadiusz Malarz, który zastąpi Jana Muchę.

Malarz pomoże legendarnemu szkoleniowcowi

Arkadiusz Malarz reprezentował barwy Legii Warszawa w latach 2015-2019 (uzbierał tam łącznie 138 występów, notując 63 czyste konta). Następnie przeniósł się do ŁKS-u Łódź. W 2021 roku zakończył piłkarską karierę. Teraz ma zastąpić Jana Muchę, który pomagał Krzysztofowi Dowhaniowi w przygotowaniu bramkarzy.

Jasna deklaracja Kamila Grosickiego. „Chcę zostać w Pogoni nawet na parę lat” [CZYTAJ]

Duże zmiany w Legii Warszawa

To nie jedyne zmiany w stołecznym klubie. Kosta Runjaić będzie również korzystał z pomocy asystentów Aleksandara Rogicia oraz Przemysława Majewskiego. Według medialnych doniesień nowym szefem Akademii Legii Warszawa ma zostać Marek Śledź.

– Jest ważne, z kim będę współpracował, jedna osoba, to Aleksandar Rogić, który będzie moim asystentem ze specjalną rolą. Krok po kroku będą zmiany, które będziemy komunikować – powiedział Kosta Runjaić na pierwszej konferencji prasowej.

Manuel Neuer o sytuacji Roberta Lewandowskiego: „Jestem absolutnie pewien” [CZYTAJ]

Źródło: Sport.pl